طراحی سایت و سئو

Web Design Seo

طراحی سایت استاندارد و بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو

اهمیت توسعه وب در رشد کسب و کار

از کلیدی ترین راهکارهای معرفی یک کسب و کار و یا یک برند که می تواند نقش موثری در ارائه خدمات، توسعه و تداوم آن کسب و کار داشته باشد طراحی سایت استاندارد است. تمامی کسب و کارها چه آنهایی که صرفا کسب و کار دیجیتال هستند و چه آنهایی که غیر دیجیتال هستند نیازمند یک ابزار قدرتمند به نام سایت هستند. داشتن و طراحی سایت نقش بسزایی در برندینگ شخصی و برندینگ سازمانی ایفا می کند. سبک زندگی امروز نیز باعث شده است که هر مخاطبی برای پیدا کردن تمامی نیازها و خواسته های خود از بستر اینترنت و موتورهای جست و جو استفاده کند. پس می توان اینگونه گفت که برخی از کسب و کارها تمامی فعالیت های خود را مبتنی بر خدمات اینترنتی قرار داده اند و برخی نیز برای نشان دادن خدمات و سرویس های خود و ایجاد ارتباط مستقیم با مخاطب نیاز مبرم به سایت و طراحی سایت دارند. از طرف دیگر از اصلی ترین استراتژی های مهم مارکتینگ، برندینگ، بازاریابی و فروش خدمات و ارائه و معرفی محصولات و خدمات در دنیای امروز، استفاده بهینه از خدمات مبتنی بر اینترنت از جمله وب سایت است.

طراحی سایت

ویژگی ها و شاخصه های طراحی سایت استاندارد

اما ویژگی های یک وب سایت استاندارد و با کیفیت چیست؟ طراحی سایت باید بر اساس ایجاد یک ساختار شکیل متناسب با نوع خدمات و محصولات باشد. شیوه نمایش اطلاعات و خدمات در وب سایت اهمیت بسیاری دارد. استفاده از اینفوگرافیک خلاقانه و مناسب، ساختار کد نویسی و قالب استاندارد متناسب با اصول سئو، انتخاب اصولی هاست و دامنه مناسب، ایجاد ارتباط و تعامل قوی با کاربر که به اصطلاح گیمیفیکیشن گفته می شود نیز از دیگر ویژگی های یک طراحی سایت اصولی با ساختار سئو مناسب است. در کنار این موارد سرعت بالای لود سایت، بهره گیری از محتوی هدفمند و متناسب با خدمات و محصولات در بخش های مختلف، سازگاری با انواع و ابعاد صفحات نمایش مانند لپ تاپ، تبلت، گوشی تلفن همراه (ریسپانسیو بودن) و از همه مهم تر بهره گیری از سیستم های امنیتی ویژه سایت باید در طراحی سایت استاندارد مورد استفاده قرار گیرد. در واقع می توان اینگونه بیان کرد که باید اصول UX – User Experience (تجربه کاربری) و UI- User Interface (رابط کاربری) برای اجرای و طراحی سایت حرفه ای متناسب با نوع خدمات و سرویس ها و نگاه مشتری رعایت گردد.

سئو

اهمیت سئو و بهینه سازی اصولی سایت

پس از طراحی سایت براساس اصول استاندارد، بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو بویژه موتور جست و جوی گوگل اهمیت دارد. به این بهینه سازی در اصطلاح “سئو سایت” گفته می شود که ابزار مهمی برای نشان دادن خدمات یک شرکت و کسب و کار و بالا بردن اعتبار سایت در فضای جست و جوهای اینترنتی است. سئو سایت و بهینه سازی سایت از مهمترین و کلیدی ترین بخش هایی است که باید از همان زمان شروع طراحی سایت به آن توجه ویژه کرد. چونکه بخش مهمی از سئو سایت به قالب سایت و شیوه کد نویسی صورت گرفته در طراحی سایت بر می گردد. از این رو سئو سایت به دو بخش سئو ساختار و سئو محتوا تقسیم می شود و به هر دو باید درکنار هم پرداخته شود. خروجی سئو سایت این است که کاربران و مخاطبان یک کسب و کار از طریق جست و جوی کلمات مرتبط با آن خدمات و فعالیت ها، نام سایت کسب و کار مورد نظر را در صفحه اول و لینک های بالای سرچ گوگل مشاهده کرده و به سایت آن کسب و کار مراجعه می نمایند. در نتیجه ترافیک سایت ارتقاء یافته و مشتریان کلیدی جذب خواهند شد. یکی از ویژگی های مثبت طراحی سایت و داشتن سایت با رتبه مناسب در جست و جوهای اینترنتی و بهره بردن از ویژگی های سئو سایت، اعتمادسازی برای مخاطبان و مشتریان هدف هر کسب و کاری است. این اعتمادسازی به مراتب بیشتر از تبلیغات دیجیتال و دیگر تبلیغات در حوزه های مختلف اینترنتی تاثیر گذار است. از طرفی این موضوع باعث می شود علاوه بر اینکه کسب و کارها مشتریان کلیدی خود را به طور همیشگی حفظ کنند، باعث مراجعه مخاطبان جدید برای آن کسب و کار خواهد شد.

 

خدمات آژانس پلاکت در طراحی سایت و سئو

 • طراحی وب سایت های داینامیک و استاتیک
 • طراحی سایت های حرفه ای، نوآورانه و خلاقانه
 • طراحی مطابق با اصول برندسازی و برندینگ
 • پشتیبانی رایگان در بازه های زمانی 3 الی 12 ماه
 • طراحی متناسب با بازاریابی و مارکتینگ دیجیتال
 • توسعه و بازیابی سایت های از قبل طراحی شده
 • انتقال سایت قدیم به سایت جدید و توسعه آن
 • ارائه جدول کلمات کلیدی و کاربردی وب سایت
 • بهینه سازی قالب طراحی سایت در کد نویسی
 • تولید محتوای اصولی وب سایت مبتنی بر سئو
 • بهینه سازی و سئو محتوا متنی و تصویری سایت
 • راهکارهای ارتقاء سایت در جست و جوی گوگل

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با ما تماس بگیرید یا با استفاده از فرم ثبت درخواست مشاوره رایگان درخواست خود را ثبت کنید تا مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

0912-9596248 ثبت درخواست خدمات ثبت درخواست مشاوره رایگان