درباره پلاکت

About Pelacket

آژانس برندینگ و تبلیغات پلاکت

آژانس برندینگ و تبلیغات پلاکت در راستای راه اندازی، رشد و توسعه ” شرکت ها، سازمان ها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ در حوزه های مختلف اینترنتی، خدماتی، تولیدی، محصول محور و …”، ارائه دهنده خدمات تخصصی مشاوره ای، آموزشی و اجرایی در زمینه برندینگ، مارکتینگ و تبلیغات است. اعتقاد ما بر این است دانش، تخصص، پویایی، تجربه و خلاقیت شرایط لازم برای ارائه هرچه بهتر خدمات به مخاطبانمان است. همچنین مسئولیت پذیری تیم آژانس پلاکت همراه با بررسی، تحلیل و شناخت شرایط کسب و کارهای نوپا و یا از قبل شکل گرفته و سنجش اهداف و نیازهای آن ها، باعث ارائه برنامه های هدفمند و جامع و راهکارهای خلاقانه در راستای برندینگ و مارکتینگ و در نهایت خلق ثروت برای صاحبان کسب و کار خواهد شد. امید است ارائه خدمات مشاوره ای و آموزشی و اجرای برنامه های برندینگ و مارکتینگ شرکت پلاکت همراه با رضایت کامل برای کسب و کارهای حوزه های مختلف بوده و اثر بخشی آن ها بر جامعه هدفشان را به همره داشته باشد و ما بتوانیم در این مسیر، سطح کیفی خدماتمان را روز به روز ارتقاء دهیم.

 

پلاکت

فلسفه آژانس پلاکت

باورمان را در عمق وجودمان ریشه دار ساخته ایم

پلاکت ها، اجسام کروی و بیضوی شکلی هستند که تعداد آن ها در هر میکرولیتر خون به 150 الی 450 هزار عدد می رسد. پلاکت ها از مغز استخوان منشا می گیرند و نقش مهمی در جلوگیری از خونریزی با ایجاد توده پلاکتی و تحریک تولید زنجیره ای ترکیبات و مواد مختلف ایفا می کنند. نقش کلیدی دیگر پلاکت ها در رشد، نمو و تکامل انسان شناخته شده است.

سخن کوتاه …

امروزه پیچیدگی های زیادی در راه اندازی و توسعه کسب و کارهای مختلف به واسطه رقابت شدید وجود دارد و بسیاری از این بیزینس ها “بدون” داشتن دانش تخصصی در تدوین استراتژی و اجرای برنامه های برندینگ و بازاریابی، بویژه تبلیغات خلاق در فضای دیجیتال از جذب مخاطب بی بهره مانده و دچار فروپاشی می شوند. آژانس پلاکت با آگاهی از نقش کلیدی پلاکت های خون در رشد و نمو انسان و با الگو قرار دادن عملکرد آن ها و همچنین با علم به اینکه بقا و تکامل هر بیزینسی با ” شناسایی و جذب بازار هدفش” میسر است، می تواند با تکیه بر دانش و تجربه خود در راستای حفظ و رشد شرکت ها و سازمان ها کمک کننده و اثرگذار باشد و مسیرهای مهمی را برای آن ها هموار نماید.