مشاوره برندینگ

Branding Consulting

تحقیقات بازار، مخاطب شناسی، برندسازی شخصی و سازمانی

در بحث برندسازی و برندینگ، چه برند شخصی و چه برندینگ سازمانی، کسب و کارها با کمک بیزینس پلن تدوین شده می توانند استراتژی برندینگ خود را ترسیم نمایند. در برندینگ نیز با توجه به تحقیقات بازار، مخاطب و مشتریان هدف، نوع نگرش تیم مدیریت کسب و کار، نوع خدمات و سرویس ها و … استراتژی مشخص می شود. از آنجایی که هر کسب و کار باید ارتباط عمیق و مناسبی با مخاطبان و مراجعین خود داشته باشند، از این رو برندینگ و برندسازی در کسب و کارها اهمیت پیدا می کند. در برندینگ همچون برندسازی هر کسب و کاری جایگاه و ارزش مناسبی برای آن کسب و کار در ذهن مخاطب شکل می گیرد. هرچند این شکل گیری جایگاه نیاز به گذشت زمان دارد و باید برنامه های مختلفی در راستای برندینگ و تبلیغات اثرگذار برای کسب و کار و همچنین رعایت اصول ارائه خدمات استاندارد و مشتری مداری صورت گیرد تا این ارزش مطلوب شکل گیرد و به مرور زمان تثبیت شود. برندینگ و برند سازی چه از نوع برند سازمانی و چه برند شخصی به عنوان یک تجربه خوب از برند برای مخاطب تداعی می شود و این باعث می شود سلسله افراد مرتبط با آن مخاطب به سمت برند جذب شوند و علاوه بر حفظ مخاطبان وفادار، مشتریان جدید برند افزایش یابد.

مشاوره برندینگ

شناسایی بازار و مشتریان هدف، مشخص شدن چشم اندازها و اهداف استراتژیک کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت، آنالیز و بررسی رقباء یا تحقیقات بازار، شناسایی و چهارچوب اندازه بازار، شناسایی و ارزیابی شرکت های همکار کلیدی، راهکارهای شناسایی و استخدام نیروهای متعهد و متخصص، شیوه ارائه و قیمت گذاری خدمات و محصولات و ایجاد مزیت رقابتی، ارزیابی شاخصه های منحصر بفرد کسب و کار، شناخت نقاط ضعف و کمبودها، نوآوری و خلاقیت در خدمات، راهکارهای توسعه ای و گسترش بازار، ایجاد جذابیت در بازار هدف، آموزش های مدیریتی و نیروهای انسانی، تهدیدها و فرصت های کسب و کار، مشخص کردن هزینه های ثابت و جاری بخش های مختلف، قوانین و مجوزهای منطقه ای،کشوری و جهانی، برنامه ریزی و اجرای تبلیغات و بازاریابی بویژه دیجیتال مارکتینگ، چینش سیستم و استراتژی فروش، مدل درآمدزایی و سود آوری، و … از جمله مواردی است که باید در مدل کسب و کار شرکت ها و کسب و کارهای فعال در حوزه های مختلف در تدوین استراتژی برندسازی و برند شخصی و برندینگ سازمانی شناسایی و مشخص گردند.

مشاوره برندینگ

از این رو با استفاده صحیح از مشاوره کسب و کار و مشاوره برندینگ، یک بیزینس می تواند با یک استراتژی هدفمند در برندینگ از دیگر رقبای خود پیشی بگیرد و حتی رهبری بازار را بدست داشته باشد که در نتیجه آن رضایت مندی و افزایش اعتماد، فروش بیشتر، سودآوری بالاتر، دسترسی سریعتر به مخاطبان هدف، کاهش هزینه های تبلیغات را به دنبال دارد. نتیجه برندینگ شخصی و سازمانی ایجاد تمایز و تفاوت یک کسب و کار با کسب و کارهای مشابه است و شهرت آن برند افزوده می شود. به این خاطر برند یک کسب و کار به عنوان دارایی طلایی آن کسب و کار به شمار می آید. برای رسیدن به برندینگ راهکارهای متفاوتی وجود دارد که از مهمترین آن ها می توان به کمپین های روابط عمومی، کمپین های رسانه ای و خبری، سایت و شبکه های اجتماعی فعال، دیجیتال مارکتینگ، کسب رضایت مخاطبان در ارائه خدمات، تبلیغات موثر و خلاق اشاره کرد. از این رو مشاوره کسب و کار، مشاوره برندینگ شخصی و مشاوره برندینگ سازمانی جهت ارائه راهکارهای برندسازی و برندینگ از اهمیت بالایی برخوردار است.

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با ما تماس بگیرید یا با استفاده از فرم ثبت درخواست مشاوره رایگان درخواست خود را ثبت کنید تا مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

0912-9596248 ثبت درخواست خدمات ثبت درخواست مشاوره رایگان