سئو SEO

SEO

بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو

اهمیت سئو سایت و بهینه سازی اصولی سایت

پس از طراحی سایت براساس اصول استاندارد و شاخصه های یک کسب و کار از جمله نوع خدمات و محصولات و اهداف بیزینس، بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو بویژه موتور جست و جوی گوگل اهمیت دارد. به این بهینه سازی در اصطلاح “سئو سایت” گفته می شود که ابزار مهمی برای نشان دادن خدمات یک شرکت و کسب و کار و بالا بردن اعتبار سایت در فضای جست و جوهای اینترنتی است. سئو یا Search Engine Optimization اشاره به بهینه سازی گوگل برای یک سایت در کلمات کلیدی و خاص دارد تا به راحتی کاربران از طریق موتورهای جست جو به خدمات آن بیزینس دسترسی پیدا کنند. سئو سایت و بهینه سازی سایت از مهمترین و کلیدی ترین بخش هایی است که باید از همان زمان شروع طراحی سایت به آن توجه ویژه کرد. چونکه بخش مهمی از سئو سایت به قالب سایت و شیوه کد نویسی صورت گرفته در طراحی سایت بر می گردد. از این رو سئو سایت به دو بخش سئو ساختار و سئو محتوا تقسیم می شود و به هر دو باید درکنار هم پرداخته شود.

خروجی سئو سایت این است که کاربران و مخاطبان یک کسب و کار از طریق جست و جوی کلمات مرتبط با آن خدمات و فعالیت ها، نام سایت خدمات و سرویس های مورد نظر را در صفحه اول و لینک های بالای سرچ گوگل مشاهده کرده و به سایت آن کسب و کار مراجعه می نمایند. در نتیجه ترافیک و ورودی سایت ارتقاء یافته و مشتریان کلیدی جذب خواهند شد. یکی از ویژگی های مثبت طراحی سایت و داشتن سایت با رتبه مناسب در جست و جوهای اینترنتی و بهره بردن از ویژگی های سئو سایت، اعتمادسازی برای مخاطبان و مشتریان هدف هر کسب و کاری است. این اعتمادسازی به مراتب بیشتر از تبلیغات دیجیتال و دیگر تبلیغات در حوزه های مختلف اینترنتی تاثیر گذار است. از طرفی سئو سایت باعث می شود علاوه بر اینکه کسب و کارها مشتریان کلیدی خود را به طور همیشگی حفظ کنند، باعث مراجعه مخاطبان جدید برای آن کسب و کار خواهد شد.

SEO

ابزارهای لازم برای سئو سایت و بهینه سازی استاندارد

همانطور که اشاره شد ساختار، قالب صفحه اصلی، قالب صفحات داخلی، نوع زبان برنامه نویسی و کد نویسی تمامی بخش های که در طراحی سایت با آن روبرو هستیم از کلیدیترین بخش های سئو سایت است. سئو سایت دقیقا از همان طراحی سایت آغاز می شود. از این رو تیم طراحی سایت یا باید از علم سئو سایت بهره مند باشد و یا تیم طراحی سایت، تمامی برنامه های اجرایی و کد نویس های سایت را با تیم سئو سایت هماهنگ نماید. رابط کاربری و تجربه کاربری و خروجی نهایی سایت نیز در سئو سایت نقش دارند. تمامی کسب و کارها زمانی که می خواهند به برندینگ و مارکتینگ حرفه ای بیزینس خود بیاندیشند، نباید از طراحی و سئو سایت به شکل استاندارد غافل باشند.

از دیگر ابزارهای سئو سایت، تولید محتوای حرفه ای، یونیک و خلاقانه است. محتوای سایت نقش مهمی در سئو سایت دارد. این محتوا در قالب های مختلف متنی، ویدئویی، پادکست، عکس و … در بخش های مختلف از جمله بخش مقالات، وبلاگ، خدمات، محصولات، رویدادها و … در سئو سایت نقش دارد. تلفیق و ترکیب کلمه محتوا و سئو، واژه Seo Content را تشکیل می دهد که به معنای تولید محتوا براساس اصول سئو سایت است. محتوای سئو شده یک محتوای مفید برای مخاطب وارد شده به سایت و استاندارد برای ابزارهای آنالیز گوگل است. ابزار آغازین برای تولید محتوا برای سئو سایت، داشتن کلید واژه های تخصصی هر کسب و کار است. این کلید واژه ها براساس ابزارها و آنالیزها مختلف بدست می آید و نقش مهمی در تدوین استراتژی و چشم انداز تولید محتوای سئو وب سایت دارد.

سئو سایت

 

خدمات آژانس پلاکت در سئو سایت

  • استفاده از کد نویسی حرفه ای در طراحی و سئو سایت
  • استفاده از قالب های استاندارد در طراحی و سئو سایت
  • تدوین برنامه تولید محتوای حرفه ای و سئو شده
  • تهیه جدول کلید واژه های هر سایت در سرچ گوگل
  • بهینه سازی قالب طراحی سایت در برنامه نویسی
  • تولید محتوای اصولی وب سایت مبتنی بر سئو
  • بهینه سازی و سئو محتوا متنی و تصویری سایت
  • استفاده از ابزارهای آنالیز وب سایت و کلیدواژه ها
  • ارائه راهکارهای افزایش ماندگاری مخاطب در سایت
  • راهکارهای ارتقاء سایت در جست و جوی گوگل

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با ما تماس بگیرید یا با استفاده از فرم ثبت درخواست مشاوره رایگان درخواست خود را ثبت کنید تا مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

0912-9596248 ثبت درخواست خدمات ثبت درخواست مشاوره رایگان