بهترین شرکت طراحی لوگو در تهران

لوگو ابزاری است که به خوبی بر روی قضاوت مشتریان درباره برند شما تاثیر می‌گذارد. با طراحی لوگو، شما یک ابزار ارتباط بصری دارید که به شما کمک می‌کند پیام خود را به مخاطب منتقل کنید. نشانه‌های گرافیکی مدت‌هاست که توسط انسان‌ها برای نشان دادن موضوعات مختلف استفاده می‌شود. امروزه با پیشرفت حوزه‌های برندینگ و بازاریابی، استفاده از نشانه‌های گرافیکی و در صدر آن‌ها لوگو مورد توجه فراوانی قرار گرفته است. از این رو شرکت‌هایی وجود دارند که به کسب و کارهای مختلف خدمات طراحی لوگو ارائه می‌‌کنند. در این محتوا درباره شرکت پلاکت، بهترین شرکت طراحی لوگو در تهران صحبت خواهیم کرد.

 

لوگو چیست؟

لوگو یک نمایش بصری از کسب و کار، برند، محصول یا خدمات شما است. لوگو  از رنگ‌ها، شکل‌ها، نمادها و حروف ساخته شده است. لوگو در تبلیغات شما در همه پلتفرم‌ها، چه به صورت چاپی و چه به صورت دیجیتال حضور ثابت دارد. این کار به مشتریان کمک می‌کند تا به سرعت برند شما را شناسایی کنند. بهترین شرکت طراحی لوگو در تهران شرکتی است که برای کسب و کار شما با توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد آن لوگو طراحی می‌کند. شرکت‌های ارائه دهنده خدمات طراحی لوگو از متخصصان طراحی گرافیک تشکیل شده‌اند. این تیم‌ها دارای تجربه فراوان در زمینه طراحی‌ لوگو برای شرکت‌ها و کسب و کارهای مختلف هستند و نقش مهمی در برندسازی و برندینگ ایفا می کنند.

 بهترین شرکت طراحی لوگو در تهران

هدف از طراحی لوگو چیست؟

اگرچه ممکن است هر روز درباره لوگوی شرکت‌های مختلف فکر نکنید، اما آن‌ها را می‌شناسید و به خاطر می‌آورید. این موضوع نشان دهنده اهمیت لوگو برای تجارت شماست. سه دلیل اصلی که چرا به لوگو نیاز دارید عبارتند از:

 1. به کسب و کار شما کمک می‌کند تا برجسته شود: یک لوگوی به یاد ماندنی تضمین می‌کند که سر و گردن بالاتر از رقبا ظاهر شوید! یک لوگوی خوب به ایجاد اولین تصور عالی مشتری از شما کمک می‌کند. مشتریان برند و خدمات شما را با لوگوی مخصوص شما به یاد خواهند آورد.
 2. به ایجاد شناخت و آگاهی از برند کمک می‌کند: ایجاد آگاهی از برند اولین مانع بزرگی است که بسیاری از شرکت‌ها از آن عبور می‌کنند. اگر مشتریان ندانند شما یک گزینه هستید، چگونه می‌توانند به شرکت شما بیایند؟ یک لوگوی قابل شناسایی و منحصر به فرد با ایجاد یک نمایش بصری به ایجاد آگاهی از برند کمک می‌کند. این به نوبه خود باعث شناخته شدن برند می‌شود. مشتریان بین لوگویی که می‌شناسند و محصولات و خدماتی که ارائه می‌کنید ارتباط برقرار می‌کنند.
 3. اطلاعات کلیدی در مورد کسب و کار شما را منتقل می‌کند: به عنوان بسط هویت برند شما، لوگوی شما آنچه را که مشتریان شما باید در مورد کسب و کار شما بدانند خلاصه می‌کند. لوگوی شما راهی قدرتمند برای تقویت هدف برند شما در همه رسانه‌ها از کارت.های ویزیت گرفته تا پروفایل‌های توییتر است.

شرکت پلاکت؛ بهترین شرکت طراحی لوگو در تهران به شما کمک می‌کند تا به اهداف خود از طراحی لوگو دست یابید.

 

اهمیت خدمات طراحی لوگو در تهران

شاید این سوال برای شما مطرح شود که چرا باید از خدمات طراحی لوگو در تهران استفاده کرد؟ آیا کسب و کارها نمی‌توانند نسبت به طراحی‌های گرافیکی مورد نیاز برای کسب و کار خود اقدام کنند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که طراحی لوگو همچون طراحی سایت در دنیای رقابتی امروز امری تخصصی و دارای حساسیت‌های فراوان است. کسب و کارهای کوچک فاقد بودجه کافی برای استخدام طراحان گرافیک حرفه‌ای هستند. برای مثال برای یک پزشک استخدام تیمی از طراحان گرافیک برای طراحی لوگو و ست اداری پزشکی مقرون به صرفه نیست. راه حل مقرون به صرفه طراحی لوگو برای پزشکان استفاده از خدمات طراحی لوگو شرکت‌های طراحی گرافیکی است. از طرف دیگر کسب و کارهای بزرگ نیز ممکن است مایل نباشند نیروی کار خود را درگیر فعالیت‌های تخصصی و وقت‌گیری مانند طراحی لوگو نمایند. از این رو آن‌ها ترجیح می‌دهند با هدف صرفه جویی در زمان و هزینه از خدمات بهترین شرکت طراحی لوگو در تهران استفاده کنند.

شرکت طراحی لوگو

ویژگی‌های بهترین شرکت طراحی لوگو در تهران

کار با یک شرکت طراحی لوگو که برای کسب و کار شما مناسب باشد، نیمی از نبرد برای دستیابی به هویت برند عالی است! سفر راه اندازی کسب و کار شما می‌تواند یک سفر استرس زا باشد. اما کار کردن با بهترین شرکت طراحی لوگو در تهران می‌تواند تا حد زیادی از دغدغه‌های شما بکاهد. کارهای خاصی وجود دارد که یک شرکت طراحی لوگو خوب برای شما انجام می‌دهد. برای انتخاب بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات طراحی لوگو به موارد زیر توجه کنید:

 • شرکتی را انتخاب کنید که تجارب قبلی زیادی در زمینه طراحی لوگو داشته باشد: پروژه‌های طراحی لوگو قبلی شرکت منتخب به شما ایده خوبی می‌دهند که طراحان شرکت در چه سطحی از مهارت هستند. اگرچه این بدان معنا نیست که یک شرکت طراحی لوگوی جدید نمی‌تواند نتایج با کیفیت بالا تولید کند. اما ریسک انتخاب شرکت‌های با تجربه‌تر در زمینه طراحی لوگو کمتر خواهد بود.
 • شرکتی را انتخاب كنيد كه نمونه کارهای متنوعی داشته باشد: هنگامی که قصد دارید به یک شرکت طراحی لوگو سفارش دهید تا یک لوگو برای شما بسازد، نگاهی دقیق به مجموعه کارهای آن بیندازید. برخی از طراحان سبک خاصی دارند که دوست دارند هنگام ایجاد لوگو از آن استفاده کنند. سبک خاص آن‌ها، حتی اگر شخصا آن را دوست داشته باشید، ممکن است برای لوگوی کسب و کار شما مناسب نباشد. بهتر است به دنبال شرکت‌های طراحی باشید که دارای نمونه کارهای متنوع در سبک‌های مختلف باشند. شرکت‌هایی که دارای مجموعه متنوعی از سبک‌های طراحی هستند، بر اساس تحقیقات و درک قوی از کسب و کارها و مخاطبان، لوگو ایجاد می‌کنند.
 • شرکتی را انتخاب کنید که قیمت معقولی را برای ارائه خدمات پیشنهاد دهد: قیمت کالا و خدمات همواره یکی از مهم‌ترین فاکتورها در زمینه انتخاب کالاها و خدمات به شمار می‌رود. خدمات طراحی لوگو نیز از این قاعده مستثنی نیست. برای انتخاب بهترین شرکت در زمینه طراحی لوگو لازم است قیمت خدمات شرکت‌های مختلف را مورد بررسی قرار دهید.
 • شرکتی را انتخاب کنید که مشتریان قبلی از خدمات آن‌ رضایت داشته باشند: آیا شرکت مورد نظر شما رضایت مشتریان قبلی خود را بدست آورده است؟ برای اطمینان از این مورد می‌توانید با مشتریان قبلی آن شرکت گفت و گو یا مکاتبه کنید.

 

سخن آخر

اگر به دنبال بهترین شرکت طراحی لوگو در تهران هستید، آژانس برندینگ پلاکت بهترین گزینه برای شما خواهد بود. این شرکت با بهره‌مندی از برترین طراحان و تیم‌های باتجربه، بهترین و حرفه‌ای‌ترین خدمات طراحی‌ لوگو را به کسب و کارهای مختلف ارائه می‌نماید.

شرکت طراحی لوگو در تهران

سوالات متداول

 1. لوگو چیست؟

لوگوی نمادی برای معرفی کسب و کار شما و نشان دادن توانایی‌ها، نقاط قوت و آنچه شما را از رقبا متمایز می‌کند است.

 1. هدف از طراحی لوگو چیست؟

به برجسته شدن کسب و کارها کمک می‌کند،  باعث ایجاد شناخت و آگاهی از برند می‌شود و اطلاعات کلیدی در مورد یک کسب و کار را منتقل می‌کند.

 1. مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین شرکت طراحی لوگو در تهران چیست؟

تجربه و تنوع تجربیات در زمینه طراحی لوگو، رضایت مشتریان قبلی و قیمت مناسب خدمات مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین شرکت طراحی لوگو در تهران است.

 1. اهمیت استفاده از خدمات شرکت‌های طراحی لوگو چیست؟

استفاده از خدمات این شرکت‌ها به جای استخدام تیم طراحی لوگو، منجر به صرفه‌جویی در زمان و بودجه کسب و کارها می‌شود.

 

مطالب مرتبط

بیشتر مطالعه کنیم. بیشتر یاد بگیریم.

نظرات، سوالات و دیدگاه ها

پاسخگوی شما هستیم. سوالاتتان را از ما بپرسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *