طراحی سایت کلینیک زیبایی

در سال‌های اخیر، داشتن یک وب سایت عالی برای هر کسب و کار اهمیت روز افزونی یافته است. اما برای برخی از بیزینس‌ها نیاز به داشتن یک وب سایت جذاب بیشتر از سایر کسب و کارهاست. کلینیک‌های زیبایی یکی از این بیزینس‌ها به شمار می‌روند. بازار کلینیک‌های زیبایی یک بازار رقابتی است. بنابراین پزشکان و متخصصان مربوط به زیبایی نه تنها به دنبال مشتریان جدید می‌گردند، بلکه در جست و جوی ایجاد پایگاهی قوی از مشتریان تکراری و وفادار برای خود هستند. طراحی سایت کلینیک زیبایی نقش بسیار مهمی را برای رسیدن به این هدف ایفا می‌‌کند. در این نوشتار به بیان اهمیت طراحی وب سایت کلینیک زیبایی و نکاتی مهم در این باره خواهیم پرداخت.

اهمیت طراحی سایت کلینیک زیبایی

همانطور که میدانید صنعت پزشکی زیبایی به طور مداوم در حال تغییر، گسترش و پیشرفت است.

در این دنیای همیشه در حال تغییر، تبلیغات یک امر ضروری است، بنابراین حضور دیجیتالی برای یک کلینیک زیبایی ضروری است. مهم‌ترین دلایل اهمیت طراحی سایت کلینیک زیبایی عبارتند از:

 1. گسترش پایگاه مشتریان: امرزه بیشترین چیزی که مردم همیشه به همراه دارند و از آن استفاده می‌کنند، تلفن همراهشان است. اگر مردم بخواهند به یک کلینیک زیبایی مراجعه کنند: احتمالا اولین کاری که انجام می‌دهند جستجوی « بهترین کلینیک‌ زیبایی» در اینترنت است. این موضوع یک دلیل بسیار خوب برای طراحی سایت مراکز زیبایی به شمار می‌رود.
 2. نمایش بیشتر نام و برند کلینیک زیبایی: طراحی سایت مراکز تخصصی پوست و مو و سایر مراکز زیبایی، تاثیر قابل توجهی بر نمایش هر چه بیشتر نام و برندینگ کلینیک زیبایی دارد. با طراحی وب سایت مردم با برند کلینیک آشنا می‌شوند و به جای رقیبان به کلینیک مورد نظر مراجعه می‌کنند.

طراحی سایت کلینیک زیبایی

مزایای طراحی سایت کلینیک زیبایی

طراحی سایت کلینیک زیبایی از مزایای زیادی برخودار است. در این بخش به برخی از مهم‌ترین آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

 • برای رزرو نوبت آنلاین: اولین مزیت طراحی وب سایت کلینیک‌های زیبایی را می‌توان به وجود آمدن امکان رزرو نوبت آنلاین قلمداد کرد. در نظر داشته باشید که هر چه اخذ نوبت مراجعه برای مشتریان راحت تر باشد، مشتری بیشتر جذب کلینیک خواهد شد. رزرو نوبت آنلاین نسبت به روش‌های سنتی مانند تماس تلفنی یا مراجعه حضوری به کلینیک برای رزرو نوبت، بسیار آسان‌تر است.
 • برای معرفی کمپینهای تبلیغاتی: آیا سالن شما اولین سالگرد تاسیس خود را جشن می‌گیرد را جشن می گیرد؟ آیا جشنواره‌ای در راه است؟ آیا قصد ارائه پیشنهادات و تخفیف‌های ویژه را دارید؟ طراحی یک وب سایت گزینه مناسبی برای انتشار و به اشتراک گذاری چنین مواردی است.
 • برای به نمایش گذاشتن خدمات مرکز زیبایی: پزشکان و پرسنل کلینیک‌های زیبایی می‌توانند خدمات متنوع خود را در وب سایت کلینیک به نمایش بگذارند. به منظور این کار می‌توان یک منو و چندین صفحه فرعی برای توصیف انواع خدمات کلینیک زیبایی در راستای بازاریابی خدمات کلینیک زیبایی به سایت کلینیک اضافه کرد.

طراحی وب سایت کلینیک زیبایی

3 ویژگی مهم طراحی وب سایت کلینیک زیبایی

اگر می‌خواهید در بازار کلینیک‌های زیبایی موفق شوید، متمایز شدن از رقبا برای شما یک امر حیاتی است. داشتن یک وب سایت چشم نواز که آموزنده، مفید و کاربر محور باشد، نقطه شروع ضروری برای هر صاحب کسب و کار زیبایی است. اما اگر می خواهید سایت شما از رتبه بالایی در موتورهای جستجو برخوردار باشد، باید این سه ویژگی ضروری را در طراحی وب سایت کلینیک زیبایی خود در نظر بگیرید.

 1. تصاویر با کیفیت: زیبایی بصری در طراحی وب سایت کلینیک زیبایی دارای اهمیت بسیار زیادی است. بنابراین اگر می‌خواهید مشتریان را به سایت خود جذب کنید، باید تصاویری باکیفیت و جذاب از خدماتی که ارائه می‌دهید در وب سایت خود درج کنید. تصاویر در صنعت زیبایی چیزی بیش از کلمات می‌گویند، بنابراین مطمئن شوید که تصاویری که به وب سایت خود اضافه می‌کنید کیفیت بالایی دارند و مبهم نیستند.
 2. بخش نتایج و نظرات مشتریان راضی: نتایج و نظرات مشتریان راضی را به وب سایت مرکز زیبایی خود اضافه کنید تا اعتبار برند خود را تقویت کنید. این همچنین یک راه مثبت برای تشویق مردم به امتحان خدمات شما است.
 3. امکان رزرو آنلاین: بخش رزرو آنلاین برای یک وب سایت کلینیک زیبایی یک بخش ضروری است. امکان رزرو آنلاین نوبت بسیاری از بازدیدکنندگان وب سایت را به مشتریان بالفعل کلینیک زیبایی تبدیل می‌کند.

طراحی سایت کلینیک زیبایی

نکات مهم در طراحی وب سایت کلینیک زیبایی

 • وب سایت کلینیک زیبایی باید از سرعت بالایی برخوردار باشد: مطمئن شوید که وب سایت شما از سرعت خوبی برخوردار است. زیرا حتی یک ثانیه تأخیر در باز شدن سایت نیز می‌تواند مانع از ماندن 50 درصد افراد در سایت شما شود! بنابراین بارگزاری از عکس‌ها و ویدیوهای بزرگ دوری کنید تا وب سایت خود را سریع نگه دارید. همچنین، از آنجایی که بیش از نیمی از ترافیک وب سایت در حال حاضر از دستگاه‌های تلفن همراه است، مطمئن باشید که دسترسی به وب سایت شما از طریق تلفن به خوبی انجام می‌شود.
 • در طراحی سایت مراکز زیبایی باید متمایز سازی برند صورت گیرد: برند کلینیک زیبایی شما فقط لوگوی شما نیست. رنگ‌ها، فونت‌ها، سبک تصاویر و سبک نوشتن شما در وب سایت همه و همه جزو برند شمل محسوب می‌شود. بنابراین دقت کنید که طراحی سایت مرکز زیبایی شما به لحاظ محتوایی ک گرافیکی به شکل کاملا متمایزی با رقبا انجام شود.
 • در وب سایت کلینیک زیبایی، خدمات، ویژگی های کلیدی و پرسنل معرفی شوند: خدمات باورنکردنی به مشتریان و کارکنان خوش برخورد که باعث می‌شود مشتریان احساس کنند در خانه خود هستند، چیزی است که یک مرکز زیبایی را از رقیبان اون متمایز می‌کند. برای بازدیدکنندگان وب‌سایت که هنوز به مشتری بالفعل تبدیل نشده‌اند، یک صفحه با عنوان «درباره کلینیک» با عکس‌هایی از کارکنان خود یا بهتر از آن یک ویدیوی سریع برای معرفی خود و موقعیت مکانی خود قرار دهید.

سایت کلینیک زیبایی

کلام آخر

همانطور که در این مقاله گفته شد، طراحی سایت کلینیک زیبایی از اهمیت و مزایای زیادی برخوردار است. همچنین در طراحی سایت مراکز زیبایی اصول و نکات مهم فراوانی وجود دارد که رعایت آن‌ها برای داشتن یک وب سایت حرفه‌ای ضرورت دارد. بنابراین طراحی وب سایت کلینیک‌های زیبایی امری تخصصی و تا حدودی دشوار به شمار می‌رود.

از این رو به صاحبان این کسب و کارها توصیه می‌شود طراحی سایت مرکز زیبایی خود را به متخصصان و کارشناسان باتجربه در این امر محول کنند. آژانس پلاکت ارائه کننده خدمات حرفه‌ای طراحی سایت با بهترین کیفیت به پزشکان و صاحبان کلینیک‌های زیبایی می‌باشد.

سوالات متداول

 1. مهم‌ترین دلایل طراحی سایت کلینیک زیبایی چیست؟

گسترش پایگاه مشتریان و افزایش نمایش و شهرت برند کلینیک زیبایی را می‌توان مهم‌ترین دلایل طراحی سایت مراکز زیبایی به شمار آورد.

 1. بخش‌های ضروری در یک وب سایت کلینیک زیبایی حرفه‌ای کدامند؟

بارگزاری تصاویر باکیفیت، بخش رزرو آنلاین و نتایج مشتریان راضی مهم‌ترین بخش‌های یک سایت کلینیک زیبایی حرفه‌ای به شمار می‌روند.

 1. مهم‌ترین مزایای طراحی سایت کلینیک زیبایی کدامند؟

امکان اخذ نوبت به صورت آنلاین، امکان معرفی کمپین‌های تبلیغاتی و معرفی خدمات کلینیک زیبایی مهم‌ترین مزایای داشتن یک وب سایت برای یک مرکز زیبایی به شمار می‌روند.

 1. هدف از طراحی سایت کلینیک زیبایی چیست؟

پیدا کردن مشتریان جدید و تبدیل مشتریان بالفعل به مشتریان بالقوه را می‌توان مهم‌ترین هدف از طراحی سایت کلینیک زیبایی دانست.

مطالب مرتبط

بیشتر مطالعه کنیم. بیشتر یاد بگیریم.

نظرات، سوالات و دیدگاه ها

پاسخگوی شما هستیم. سوالاتتان را از ما بپرسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *